Kindlasti soovid teada, mida teised on minu juures konsultatsioonis käies või konstellatsiooni tehes kogenud. Mida teised arvavad? Siit leiad mõned lood.... *

Külli on kahe jalaga maa peal seisev konkreetne terapeut, kes ei raiska aega jutustuste kuulamisele, vaid suudab oma kogemuste ja inimeste tunnetusega suunata väga kiiresti õigele rajale, kus algab töö enesega.

Vahel võib see pisut karm tunduda, kuid eeldades, et Külli teeb oma tööd seisukohast, mis on kliendile parim, siis tahavaatepeeglisse vaadates on näha ja ka konkreetselt tunda, et see oli parim minu arengu jaoks.

Sessioon Külliga on unikaalne protsess, kus asjad, mis enda jaoks nii keerulised tundusid, muutuvad arusaadavaks ja enesestmõistetavaks. Minu, kui kliendi jaoks on see imeline reis omas maailmas, kus mulle on antud tööriistad, et minna ise iga päev parema elukvaliteedi poole.

Kristiina

*
Armas Külli, tänan sind kogu südamest! Tänu sinule on minu jaoks muutunud nähtamatu nähtavaks ning seda sõna otseses mõttes. Tänu tööle sinuga on avanemas/tulemas midagi väga ägedat - tunnen, et olen nagu uuestisünni protsessis. Ma siiani ei saa aru, kuidas meie kolmel kohtumisel oled sa kohe nii täpselt hakanud mulle näitama mind piiravaid kohti. Mõni teema tekitab erilist hämmingut, kuna olen selle asjaga juba ise pikalt tööd teinud ja päriselt ka arvanud, et kõik on juba ammu lahendatud, aga... Tuleb välja, et midagi on ikka nii nii sügaval veel peidus. Tänan sind südamest selle toetuse eest, mida sain töö käigus kogeda. Tänu sellele suutsin läbi minna suurest hirmust ja ärevusest.
Tänan, tänan, tänan!

Kaire

*

Koos Külliga on hea tugev tunne astuda vastu oma suurimatele hirmudele ja seletamatutele olukordadele, mis elus aina kipuvad korduma. Külli on aus ja toetav - need kaks omadust, mida otsid, kui soovid abi, et oma sasipuntraid hakata lahti harutama turvalises olemises. 

Minu soov oli vabaneda piirangutest ja mõttemustritest, mis ikka veel mul elu täie potentsiaaliga elada ei lase. Leidsime mitmeid pereliini disharmooniaid, mis kõik nähtavale sai toodud tugevate, allasurutud emotsioonide saatel. Peale neid kogemusi ja ka Külli hilisemaid toetavaid vestlusi on elu läinud järjest helgemaks ja kergemaks. Aina suurem rahu võtab südame kaissu. Meievahelistes vestlustes on meeldivaks saatjaks veel huumor, mis teeb kooskäimise alati värvikamaks. Olen nii, nii tänulik, et seda on võimatu sõnadesse pannagi! Külli on maapealne ingel, kes tõesti aitab rõõmu juurde luua!

Karin

*
Ma olen siiralt õnnelik, et sa sattusid minu juurde. Algas uus teekond konstellatsiooni maailma. Olin ka varem selle teraapiaga kokku puutunud, aga öeldakse ikka, et pead leidma selle oma inimese, kes sobiks ja sina oled seda mulle kohe kindlasti. Eriti meeldib mulle sinu otsekohesus, mis raputab, silmad avab ja paneb teises suunas mõtlema ja asju uue nurga alt nägema. Oled mulle väga kalliks saanud armas Külli

Laura 

*
Tahtsin tänada selle hoitud ja sooja kogemuse eest. Samal ööl ärkasin üles tundega, et vaja teha vabastav reiki seanss. Selle käigus sain välja nutta veel sissejäänud valu ja ahastuse aksepteerimises. Tohutu kerguse tunne voolas sisse. Eelnevalt ma ei tahtnud ega suutnud oma tütrega sellel teemal rääkida, kuid eile hommikul juhtus see kuidagi nii kergelt ja orgaaniliselt. Minu 9-aastane näitas uskumatut mõistmist ja taipamist. See usalduse energia oli nii ilus! Aitäh, sõnadega on raske seda kirjeldada, millise rahu see on toonud! Õnnistused!

Liia

Kaartide kogemuslood

Ma olen päris kaua kaarte soovinud. Vaadanud siit ja sealt, katsunud ja võtnud, lappanud ja lugenud, aga ükski ei ole tundunud just mulle. Nende kaartidega oli kohe selge tõmme. Oh, need on mulle, täpselt mulle. Algselt kaalusin, rahaline blokk tekkis. Aga tegelikult sain ma kergusega need valida. Mul on alati piisavalt raha kõige jaoks, mida ma soovin. Ja, loen seda õpetuse kaarti veel. 

Annika

Minu esimesed kaardid. Aitäh sulle armas Külli Kaiva, sellise super kingituse eest. 
Megalahe on see, et seda kaardipakki käes hoides on tunda energia lainetust. Megavõimas maagia! 

Silver