Mind on alati huvitanud inimene, tema suurus ja väiksus ning see, kui palju on tal endal voli siin elus asju muuta. Kui palju on inimene haaratud kaasa ümbritsevate jõudude poolt? Kui palju töötab ikkagi inimese jaoks nn vaba tahe? Ma märkasin juba lapsena vaadelda maailma ja inimeste elusid. Olin lummatud erinevate perekondade minevikust, eriti kuninglike perede elust, sest seal oli minevik avalikult salvestatud. Millised sündmused on ilmne kordus ja milliseid peresid saadab traagika ja häving, milliseid peresid küllus ja edu.


Ma olin tundlik laps. Tänapäeval nimetatakse selliseid lapsi empaatideks. Ma tunnetasin inimeste ja paikade energiaid. Sain rääkida lahkunud inimeste hingedega ja tundsin nende lähedust. See, et tundisn ennast toona teistsugusena, motiveeris mind uurima ja lugema selle kohta, miks ma nii tunnen. ....kuni ühel hetkel mõistsin, et mul on vägi teisi mõista ja aidata.

Nii viis elu mind ennast ka punkti, kus mu isiklik elu ja kõik, millesse uskusin ja millele toetusin, kukkus kokku. Sel hetkel tuli minu ellu suure sünkroonsusena konstellatsioon. Ma olin lummatud, kuidas väljal hakkas lahti rulluma minu isiklik elu. Ja see, et ma ei juhi oma elu lõpuni välja ainuisikuna, vaid kui palju ma olin kantud oma peresüsteemi raskustest. Mõistsin, et alati peab keegi tulevastest põlvedest maksma mineviku valikute eest ja keegi on see, kes peab hakkama seda muutma. See on keegi, kellel on alateadlik valmisolek ja motivatsioon või lihtsalt... enam teisiti ei saa.

Konstellatsionimeetodist vaimustuses olles olin ma motiveeritud tegema endale selle meetodi detailselt selgeks. Esiteks, et muuta oma elu ja teiseks, et aidata teistel seda teha. Neelasin teadmisi agaralt ja katsetasin kõike õpitut ka kohe enda peal. Minu elus toimusid imelised muutused ja väga ruttu. Ma olin ja olen ikka veel vaimustunud sellest meetodist. Tänaseks toetun ma oma töös "armastuse seadustele", nagu Dr Hellinger, konstellatsioonimeetodi looja, on neid nimetanud. Lisaks olen välja töötanud sellele toetudes ka oma meetodi, millega jään klienti pärast konstellatsioonitööd toetama, et kinnistada muutusi. Oluline on, et tulemus täidaks oma eesmärki ja ei tekiks vanasse tagasilangemist.

Ma lõpetasin Nõustamise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudi ja alustasin kohe ka tegevust konstellöörina. Mida kauem ma sellega tegelen ja inimeste teemasid lahkan, seda enam veendun, milliseid imelisi muutusi saab toimuma inimese elus, kui leida üles pingekoht tema peresüsteemis, kuhu on energia kinni jäänud. Sest kõik mis on täna, on varem juba olnud, aset leidnud ja on kordus! Imeline, et seda saab tõesti muuta!

Ole hoitud!

Armastusega,

Külli
***

Telefon: +372 5166 513

E-mail: kaivakylli@gmail.com

Facebook: Külli Kaiva Konstellatsioonid

Külli Kaiva: diplomeeritud konstellöör, kes on läbinud 3-aastase õppe (384 h) Nõustamise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudis ja on omandanud konstellöör-terapeudi eriala.

Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige.